Jedyny sklep internetowy z archiwalnymi czasopismami i krzyżówkami

Wyszukiwarka

Tanie książki

Sortowanie:
Strona: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 / 79
Lekcje wdzięku dla początkujących Harlequin Powieść Historyczna
Lekcje wdzięku dla początkujących - Susan Wiggs Harlequin Powieść Historyczna.
Za gruba, za brzydka, za... mądra. Isador już dawno przypięto łatkę panny, która nigdy nie znajdzie męża. Zmęczona podpieraniem ścian na bostońskich salonach, przyjmuje posadę tłumaczki na statku zmierzającym do Rio. Kapitan Ryan Calhoun nie jest zachwycony obecnością Isador na pokładzie i lubi uprzykrzać jej życie. Jednak coraz częściej przeciera oczy ze zdumienia, bo ta nudna i zahukana panna zmienia się z biegiem czasu w pełną wdzięku, pewną siebie kobietę. Jeszcze niedawno chętnie kazałby jej zejść na ląd w najbliższym porcie, teraz marzy, by ich wspólny rejs nigdy nie dobiegł końca.
Producent: Harlequin
12,00 zł
21,99 zł
Harlequin Światowe Życie nr 1174 Miłość się nie kończy

Harlequin Światowe Życie nr 1174 Miłość się nie kończy.
Porzucona przez rodziców i wychowywana w klasztorze na Sycylii Alicia Domenica przyjaźniła się z Dantem Schininą, miejscowym włóczęgą, chłopakiem, o którego nikt się troszczył. Przeżyli ze sobą swój pierwszy raz, lecz zaraz potem Dante wyjechał. Spotykają się dziesięć lat później w Mediolanie. Ona jest pokojówką w hotelu, w którym on zatrzymuje się jako bogaty biznesmen. Alicia wciąż go kocha i szuka pretekstu, by nie stracić z nim kontaktu, dlatego prosi go pomoc w odnalezieniu przyjaciółki z dawnych lat. Nie wierzy w deklarację Dantego, że nie potrzebuje w swoim życiu nikogo. Postanawia udowodnić mu, że potrzebuje właśnie jej...

Producent: Harlequin
8,50 zł
13,99 zł
Jak rozmawiać z psem Fakt poleca 3/2023
Jak rozmawiać z psem Fakt poleca 3/2023.
Odczytywanie psich emocji; Sposoby komunikacji; utrwalenie dobrych nawyków; jest to praktyczny poradnik dla właścieli psów, a także dla osób, które dopiero planują przygarnięcie do domu czworonoga; Chcąc zbudowac z nim dobre relacje, trzeba wniknąć w jego świat: dowiedzieć się, w jaki sposób pracują jego zmysły, jak widzi, słyszy i czuje, jak odbiera wysyłane przez człowieka sygnały i  oczywiście nauczyć się rozpoznawać psią mowę - z gestów, mimiki, postawy ciała, wydawanych ogłosów; Zzawarte w tej książce wiadomości, wskazówki, porady i zdjęcia pomogą zbudować przyjaźń i pełne porozumienie na linii człowiek-pies.
Producent: Sekrety Serca
12,00 zł
19,99 zł
Kłamstwa arabskich szejków - Marcin Margielewski

Kłamstwa arabskich szejków - Marcin Margielewski.

"Kłamstwa arabskich szejków" autorstwa Marcina Margielewskiego to lektura odsłaniająca niewygodną prawdę, którą ci najbardziej wpływowi chcieliby za wszelką cenę zatuszować. To opowieść o pieniądzach, władzy, wyrachowaniu, spiskach i tajemnicach. Okazuje się bowiem, że Arabia Saudyjska ma wiele do ukrycia?

Książka Marcina Margielewskiego jest opowieścią człowieka, który zobaczył, co znaczy okrutna zemsta i bezwzględność. Saudyjska rodzina królewska czuje, że może pozwalać sobie na wiele, gdyż nikt jej nie zatrzyma. Choć wiadome jest, że następca saudyjskiego tronu ma u swego boku hordę tajnych zabójców, nadal ochoczo zaprasza się go na salony i utrzymuje dyplomatyczne stosunki. W kraju, w którym ropa stanowi kartę przetargową, można usuwać niewygodnych ludzi, spiskować i pozostawać całkowicie bezkarnym. Przecież nie od dziś wiadomo, że wygrywa ten, kto ma pieniądze i wpływy. I, jak widać, ta zasada bardzo mocno trzyma się w Arabii Saudyjskiej.
Producent: Viva
12,00 zł
19,99 zł
Porzuciłam islam muszę umrzeć - Marcin Margielewski

Porzuciłam islam muszę umrzeć - Marcin Margielewski - Marcin Margielewski.

W dzisiejszych czasach w kwestii religii państwa zachodnie mają zwykle do niej podejście dość proste - wierzysz, jeśli tego pragniesz, jednak nie jest to nakaz. Zupełnie inaczej jest w Arabii Saudyjskiej, gdzie wiara jest w dużej mierze nakazana, a dotyczy to głównie kobiet, które nie mają zbyt wielu praw. Książka "Porzuciłam islam, muszę umrzeć" jest słowami kobiety, która zakwestionowała wiarę, co sprowadziło na nią wyrok śmierci.

Poznajemy historię Farity, która od dzieciństwa była dość krnąbrnym dzieckiem, nigdy nie biorąc za prawdę wszystkiego, co słyszała. W zachodnim świecie byłoby to pochwalane, jednak w Arabii jest to wręcz zakazane, szczególnie jeśli chodzi o islam. Farita ciągle zadawała pytania i nigdy nie była usatysfakcjonowana odpowiedziami, które dostawała wprost z Koranu. To zwróciło na nią uwagę zarówno nauczycieli, jak i innych dorosłych.

Im była starsza, tym trudniej było jej zaakceptować świat, który ją otaczał. Postanowiła uciec z kraju, odrzucając wiarę. Niestety, w Arabii łączy się to z wyrokiem śmierci. Oficjalnie jednak nigdy go nie wydano - sam ojciec Farity powziął się tego zadania, oddelegowując do tego jej brata. Kobieta musiała ukryć się w Europie. Kiedy umarł jej ojciec, myślała, że w końcu jest bezpieczna, jednak nic nie jest takie proste.
Producent: Viva
10,00 zł
18,99 zł
Szkolenie psa Fakt poleca 1/2020
Szkolenie psa Fakt poleca 1/2020.
Ćwiczenia, zabawy i triki, psi język; Jak wychwać psa; Jak wychwać idealnego pupila; W książce tej przedstawiono zasady przygotowania domu na przyjęcie pupila oraz postępowania ze szczeniakiem, a także dorosłym osobnikiem; Autorka podpowiada między innymi, co zrobić by nie nszczył sprzętów, jak nauczyć go czystości i posłuszeństwa; Rozszyfrowałą również psi język, czyli sposób, w jaki czworonogi komunikują się z ludźmi; Istotną częścią poradnika jest omówienie metod szkolenia uzupełnikone instruktażowymi fotografiami, dzięki którym można nauczyć psa komend "siad", "waruj", "do nogi" oraz wielu innych.
Producent: Sekrety Serca
9,00 zł
15,99 zł
Disney Auta w trasie Zabawy z naklejkami nr 5Auta w trasie Zabawy z naklejkami nr 5
Disney Auta w trasie Zabawy z naklejkami nr 5.
Producent: Ferment
7,50 zł
12,99 zł
Dubaj krwią zbudowany - Marcin Margielewski

Dubaj krwią zbudowany - Marcin Margielewski.

Zjednoczone Emiraty Arabskie kojarzą się z luksusem i przepychem, ale pod tą maską skrywa się przerażający obraz ludzkiego cierpienia. W książce "Dubaj krwią zbudowany" zobaczysz to, czego nie pokażą w oficjalnych wiadomościach ani raportach. Co próbują ukryć władcy Złotego Miasta?

Częstą praktyką jest wykorzystywanie pracowników. Jedni muszą ciężko pracować, żeby inni mogli wieść wygodne życie w luksusie i bogactwie. Nie inaczej jest w Dubaju, chociaż w Złotym Mieście skala tego procederu dawno wymknęła się spod kontroli. W jakich warunkach żyją inżynierowie, którzy wznoszą zapierające dech w piersiach budowle?

Marcin Margielewski postanowił rozpowszechnić informacje uzyskane od polskiego inżyniera, który przez lata pracował dla największych deweloperów pracujących na terenach Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Okazuje się, że zaglądając za kurtynę Dubaju, można ujrzeć szokujące praktyki. Osoby pracujące przy wznoszeniu zachwycających budynków, każdego dnia ryzykują życie, a ciężkie warunki i ekstremalne temperatury sprawiają, że wielu z nich nie dotrwa do końca projektu. Na porządku dziennym są choroby, zatrucia, udary i zawały, a nawet samobójstwa.

W oficjalnych raportach przedstawiane są jedynie te przypadki, których nie da się ukryć. Nie mniej jednak ambasady liczą wszystkich zmarłych i okazuje się, że każdego roku liczby te zapisywane są w tysiącach.

"Dubaj krwią zbudowany" jest trzecią książką z poruszającej serii "Niewolnicy". Poprzednie pozycje to "Modelki z Dubaju" oraz "Koszmar arabskich służących". Dużą popularnością wśród publikacji Marcina Margielewskiego cieszą się również tytuły "Zaginione arabskie księżniczki" oraz "Była arabską stewardesą".
Producent: Viva
10,00 zł
17,99 zł
Jestem córką szejka - Laila Shukri

Jestem córką szejka - Laila Shukri.

Zastanawiasz się czasem, jak wygląda życie w abstrakcyjnym bogactwie? Książka "Jestem córką szejka" pokazuje, że złota klatka stwarza znacznie więcej problemów i cierpienia, niż mogłoby się wydawać.

Ciężko jest sobie wyobrazić sytuację materialną córek szejków w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Od dziecka otoczone są bajecznym luksusem i liczną służbą, przez co są niemal całkowicie oderwane od rzeczywistości. Nie wiedzą, jak wygląda życie przeciętnego człowieka. Ich podróże zawsze wiodą do najbardziej ekskluzywnych i najdroższych miejsc na świecie. Prezenty, które otrzymują, też nie należą do zwyczajnych. Przeważnie są to udomowione gatunki dzikich zwierząt, jak chociażby gepardy. Standardowym podarunkiem są także supersamochody z limitowanych edycji, których wartość sięga milionów dolarów.

W książce "Jestem córką szejka" opowiedziana jest historia młodej Amiry, która z biegiem lat zaczęła uświadamiać sobie swoją pozycję. To wszystko, co brała za luksus i wygodę, w rzeczywistości jest złotą klatką, przez którą nie może być sobą, a wolność jest jedynie nierealnym marzeniem. Na przekór wszystkiemu bogactwo staje się poważną przeszkodą w odnalezieniu miłości. Nawet jeśli ta znajduje się na wyciągnięcie ręki.
Producent: Viva
10,00 zł
17,99 zł
Tanie książki

Tanie książki - rozwijająca rozrywka i atrakcyjne ceny 

Tanie książki to najlepszy sposób na zdobycie świetnych materiałów do czytania oraz rozbudowanie swojej domowej biblioteki o dobre tytuły bez nadwyrężania budżetu. Nasza księgarnia internetowa oferuje atrakcyjny asortyment tanich książek w cenach, które trudno przebić. Niezależnie od tego, czy szukasz nowego bestsellera, czy po prostu przeglądasz coś interesującego, na pewno znajdziesz w naszym outlecie tanich książek coś dla siebie. Zapoznaj się z szeroką gamą tanich książek w bezkonkurencyjnych cenach i zostań naszym stałym klientem. Jeśli szukasz miejsca, gdzie możesz zaopatrzyć się we wspaniałe materiały do czytania bez wydawania zbyt wielu pieniędzy, nasza tania księgarnia internetowa to świetny wybór. 

Najtańsze książki w internecie - księgarnia internetowa

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą najtańszej księgarni internetowej i poszerzania kolekcji ulubionych książek. To miejsce powstało z myślą o miłośnikach książek, dlatego jeśli szukasz dobrej pozycji, z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Dbamy o asortyment i cały czas poszerzamy listę dostępnych tytułów. Nasza oferta obejmuje zarówno kryminały, biografie, beletrystykę, literaturę popularnonaukową, romanse, jak i książki dla dzieci, dzięki którym najmłodszy czytelnik może się rozwijać. Poznaj i korzystaj z dobrej książki, którą znajdziesz w naszej księgarni online. Zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą. Znajdziesz tutaj nieco starsze tytuły, a także nowości w konkurencyjnych cenach.

Gdzie kupić tanie książki? Księgarnia online to świetny wybór!

Jesteś molem książkowym i książki to całe Twoje życie, a do tego mógłbyś wydawać na nie każde pieniądze? Prezentujemy duży wybór książek, które zadowolą każdego pasjonata. Śledzimy trendy - w ofercie posiadamy atrakcyjne tytuły, które przypadają do czytelniczego gustu naszym klientom, a także są bardzo dobrym rozwiązaniem na nudę, dla tych którzy po książkę sięgają od czasu do czasu. Bardzo tanie książki to nasza specjalność i to nie tylko w czasie wyprzedaży i okazjonalnych promocji. Warto sprawdzić, co mamy do zaoferowania, a także wybrać kilka książeczek na najmłodszych, którzy dopiero będą rozpoczynać swoją przygodę ze światem książek. Niektóre tytuły i końcówki nakładów wyprzedają się bardzo szybko, dlatego warto działać i śledzić nasze książki online, a także składać zamówienia. 

Szukasz dobrej książki? Nasz tania księgarnia internetowa to miejsce dla Ciebie

Jeśli szukasz dobrej książki, kupowanie książek online w naszej taniej księgarni internetowej to doskonała opcja. Możesz łatwo znaleźć ciekawe książki, które pasują do Twoich czytelniczych preferencji, a ceny są bardzo przystępne. Dodatkowo oferujemy szybką wysyłkę, więc możesz otrzymać swoją książkę w krótkim czasie. Dzięki szerokiej gamie tytułów dostępnych do wyboru możesz znaleźć coś, co odpowiada Twoim zainteresowaniom i budżetowi. 

Jeśli szukasz dobrej książki w świetnej cenie, zostań z nami na dłużej, aby uzyskać najlepszy wybór, ceny i kupić książki, które dadzą Ci mnóstwo przyjemności!

Strona: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 / 79
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Masz pytanie?
Zadzwoń: 517 848 457
Napisz: sklep@tanieczytanie.pl

tanieczytanie.pl
ul. Bazyliańska 18A
03-203 Warszawa
woj. mazowieckie
Newsletter
weryfikator
Wysyłka GRATIS od 99 zł
Nasz sklep obsługują:
Aktualna Data: 2023-10-04 13:04
Data Ostatniej Aktualizacji: 02.09.2023
Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store